17 Nisan 2013

Ttnet 4 Aydır Hatasını Düzeltmiyor!

Aralık 2012 de Ttnet müşteri hizmetlerini arayarak 6gb kotalı hattımı Limitsize çevirme isteğimi ilettim. M.H. Temsilcisi işlemin yapıldığını, bundan sonra 39 TL ödeyeceğimi ve her hangi bir ekstra ücretlendirme olmayacağını söyledi. 1 ay sonra gelen 80 TL fatura üzerine Ttnet MH'i tekrar aradım ve söz konusu işlemin aslında gerçekleşmediğini söyledi ve tarife değişikliğini gerçekleştirdiğini söyledi. Bunun üzerine 1 ay sonra birde 63 TL fatura ödedim. 4 aydır defalarca aramama ve TTNET Bölge müdürlüğüne dilekçe de vermeme rağmen hala düzeltme yok, hala incelemenin sürdüğünü söylüyorlar ve her ay fatura göndermeye devam ediyorlar. Acaba bir tane faturalarını geciktirsem ne faiz uygularlar.

Tuğrul 32 Okunma

Cevaplar

 • Tuğrul12 Mayıs 2013

  Sorunum hala çözülmüş değil. Yukarıdaki çağrı merkezi numarasını aradığımda hala kontrollerin sürdüğünü söylüyorlar. Alt tarafı bir bant kaydı dinleyecekler. Amirleri ile konuşmak istediğimi söylediğimde şikayetvar.com a tekrar şikayet etmemi söylüyorlar. 5. Aydan gidiyoruz yahu. 5 aydır faturamı ödemesem evime icra gönderilerdi.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tuğrul21 Nisan 2013

  Sorunum hala çözülmüş değil. Bana geri dönüş yapan kimse yok (kampanyalar için her gün ararlar), verdikleri çağrı merkezi müşteri temsilcilerinin tek söylediği "inceleme sürüyor". Ama sorunda 4 ayı bitirdi 5. ayda koşuyor. SONUÇ: SORUNUM HALA ÇÖZÜLMEDİ!!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön