02 Mart 2013

Ttnet 3'ü 1 Arada Kampanyasından Yararlanamıyorum!

Beni Türk Telekom'dan arayıp ttnet satış temsilcisi olduğunu beyan edip benim tarifemi 3 lü pakete geçirdi hem internet hem ttnet hemde tivibuydu ama ben bu kampanyadan yararlanamadım beni yanılttılar ve telefon ve interneti ayrı ayrı ödüyorum. Bu konu hakkında size 5-6 kere şikayet yazdım ama benimle ilgilenmediniz bana en kısa süre içinde yardımcı olun yoksa gerekli yerlere gerekli başvurular yapılacaktır bilgilerinize...

Kemal 71 Okunma

Cevaplar

  • Kemal06 Mart 2013

    artık sonuçlansın beni oyalıyorsunuz 2 aydır ve ben ayrı ayrı fatura ödemeye devam ediyorum hala.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön