20 Temmuz 2013

TTNET 3'lü Paket Kampanyasından Faydalanamıyorum!

6 GB aylık kullanımlı olduğum TTNET aboneliğimi taahhüt süresi 2 yıl dolduğu bildirilip 3'lü paket kampanya kapsamına alınamayacağıma dair bilgi veriliyor. Şuan 6 GB internet 33 TL + 15 TL telefon faturası ödemekteyim ve her ay kotayı aşıp fazla fatura ödeme durumundayım. İptal
ettirmek istediğimi söylediğimde tarafıma şikayet dilekçesi açılıp bilgi verileceği söyleniyor ama dönen olmadı. TTNET şikayet no:1434367** burada benim talebim 3'lü paket tarifesi olan 49 TL'lik kampanyaya geçiş hakkımı kullanmamdır.

Umut 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön