24 Eylül 2013

TTNET 3'lü Avantaj Kampanyasından Yararlanamıyorum!

15.09.2013 444 0 375 numarayı arayarak TTNET 3'lü kampanyanızdan faydalanarak müşteriniz oldum. Adresime kargo ile modem geldi internet bağlantısı yok, müşteri hizmetlerinizi aradım arıza kaydı girildi, teknik ekip geldi, bulunduğum semtte vdsl çekmeyeceğini altyapının müsait olmadığını ADSL'ye geçmemiz gerektiğini ve modeminde değişmesi gerektiği söyledi.

Ben hangi semtte, hangi alt yapı olduğunu bilemem müşteri hizmetlerinizin yönlendirmesi ile bağlantı işlemleri gerçekleşiyor ve Tivibu hizmeti de yok, ne internet ne TV var, mağdur edildim. Tarafınızdan kaynaklanan yanlışlığın acil düzeltilmesini rica ederim, kendi yanlışlığınız dan kaynaklanan bu sorun düzeltilmeden hiç bir hizmet alamadığım bir ürün için tarafıma gönderilen fatura olur ise kanuni haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Murat 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön