13 Mayıs 2013

Ttnet 3'lü Avantaj Kampanyası Başvuru İptali!

30 Nisan' da Ttnet sayfasında bulunan ttnet 3'lü avantaj paketi olan kampanyası için başvuruda bulundum. Evde hiç bağlantı olmadığı için Türk Telekomdan gelip hattı kontrol ettiler ev kablom yetersiz dediler ve kablomu değiştirdim. Sonra gelip hattı aktif ettiler.4440375 nerdeyse hergün aradım beklemede dediler sürekli.

Sonra 7 mayısda öğrendimki iptal olmuş başvurum. Hiç bir neden bildirilmeden. 8 Mayısda yeniden kayıt aldılar. 11 Mayısda yeni telefon numaramı verip hattı aktif ettiler tüm gün aramalarımda beklemede dediler ve bugün yani 12 Mayıs da yeniden iptal olmuş. Yine hiç bir neden belli değil birde arandığımı söylüyorlar. Bu konuda hızlı ve kesin çözüm istiyorum ve şikayet ediyorum.

Caner 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön