28 Ocak 2014

TTNET 3'lü Avantaj Kampanyası!

TTNET 3'lü avantaj kampanyasına başvurmak için müşteri hizmetlerine başvurdum. Hali hazırda başka bir firmadan adsl hizmeti aldığımı ve TTNET'in bu kampanyasından faydalanmak istediğimi belirttim. Müşteri temsilcisi diğer internet hizmetinizi iptal etmeniz halinde başvuru yapabileceğimi söyledi.

Bende taahhüdüm olmasına rağmen söz konusu internet hizmet sözleşmemi feshettim. Tekrar TTNET müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek söz konusu TTNET 3'lü avantaj kampanyasına başvurumu yaptım. Kargo ile modemi teslim aldım ve sözleşmeleri imzaladım. Şimdide bana kampanyanın 17 ocakta sonlandığı söyleniyor. Peki o zaman neden başvurumu aldılar. Boşu boşuna diğer taahhüdümü bozdum ve ceza ödedim.

Ali 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön