02 Temmuz 2014

TTNET 3Gündür İnternet Bağlantım Yok!

29 hazirandan beri internet 1 dk var 3 saat yok sürekli kesinti var fakat ilgilenen yok. Saat 19.30'dan beri 4440375'i arıyorum aramalarımı kayıt altına aldım dakikalarca çalıyor müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız diyor ama açan yok. Aboneliğimi iptal edeceğim artık çevremde kimseye abone olmamasını söyleyeceğim. Bu adresteki ve Bornova'daki TTNET aboneliklerimi iptal edeceğim. Bu kadar ilgisiz müşterisini önemsememesini artık çok müşteriye sahip olmasına bağlıyorum ama o hızla da müşteri kaybını TTNET görecektir.

Dilek 127 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Dilek02 Temmuz 2014

    bütün aramalarım kayıt altında bizim kayıtlı telefonlarımızı açmıyorsunuz iş yeri telefonumdan arayarak size ancak bugün ulaştım, ne geri dönüş var nede telefonlara cevap 4 gündür internet problemi yaşıyoruz ve ttnet olarak bir kez dahi geri dönüş yapmadınız müşterisi önemli olmayan bir hal almışsınız çok yazık eskiden çok iyi müşteri memnuniyetine önem veren bir firmaydınız

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön