29 Mart 2014

TTNET 3G Vınn Bağlantı Sorunu

TTNET'ten net ortak kota adında 3G Vınn aldım. Son 3 aydır bağlantı problemi, hız problemi ve kota problemi yaşıyorum. TTNET'i arıyorum bu konuyla avea ilgileniyor deyip oraya yönlendiriyorlar Avea da bazen bizim işimiz değil deyip bunu TTNET halledecek, bazen de adresinizi verin deyip oradaki vericileri kontrol edelim diyorlar. Sabit bir yerde durmuyorum bütün vericilerimi arızalı o zaman.

Şu anda 3G Vınn'ımı hiçbir şekilde kullanamıyorum. Defalarca hem TTNET' i hem Avea'yı aradım, hiçbir şekilde yardım alamıyorum. Her ay ödediğim faturadan daha fazla bunlara ulaşacağım diye cep telefonu ücreti ödüyorum. İnternetten yazıyorum, bir defa arıyorlar. Açtım açtım, açamazsam aradık ulaşamadık deyip kapatıyor.

Şenol 418 Okunma

Cevaplar

  • Şenol06 Nisan 2014

    Olmadı bağlantı sorunum devam ediyor. Hiç bir şekilde yardım alamadım.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön