17 Eylül 2013

TTNET 3G Mobil İptalinde Verilmeyen Hizmeti Faturalandırıyor!

Öncelikli olarak TTNET 3G mobil internet aboneliğimi kapatmak için Türk Telekom noktalarına gidilmesi gerektiğini söylediler. Ayın 12'sinde başvuru yaptım hattın kapanması için. Ayrıca faturalamayı sorduğumda 12 gün olacağını hattın hemen kapanacağını söylediler.

Fatura geldiğinde 30 günlüktü. Ayrıca madem 30 günlük para ödeyecektim niye 12. günde kapatayım hattı, böyle bir uygulama olamaz, hem yanlış bilgi veriyorlar, hem alınmayan hizmet için faturalama yapıyorlar. Vatandaşı mağdur ediyorlar.

İtirazda bulunmak için defalarca 444'lü numarayı aradım. Saygısızlık üzerine saygısızlıkla karşılaştım. Sonuç yok. Vatandaşı mağdur eden bu uygulamaya bir dur artık!

Duygu 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön