25 Mart 2013

Ttnet 3G Mobil İnternet Paketi!

Ttnet - Avea işbirliğiyle ev telefonundan aranılarak tanıtımı yapılan 3G mobil internet paketi ile ilgili olarak 3 ay denemeniz için bedava (tabi kotalı olarak), daha sonra kullanıma devam etmek isterseniz X TL. denerek tanıtımı yapılmıştır. Deneme 3 aylık kullanım süresi içinde (1, 5ay içinde) internete bağlanamadığım da yetkiliden internetin kesilmiş olduğunu öğrendim. Nedenini sorduğumda bilgi veremeyeceklerini söylediler. Bende kesilmiş internet olduğu için üzerine düşmedim zira Ttnet'in internet paketi zaten kullanıyordum. Şimdi cevabı Avea'ya taşımak istediğimde, Avea bayisinden; üzerime Avea'ya ait borcu ödenmemiş bir hat olduğunu, borç ödenmeden Avea'ya geçemeyeceğimi öğrendim.

.

Özge 213 Okunma

Cevaplar

  • Özge 29 Mart 2013

    26 veya 27 Mart'ta Ttnet ten arandım. Sadece " konuyla ilgili olarak sizi arayacaklar " dendi. Bu kadarcık bilgi. :)Henüz arayan,bilgi veren yok. Her şikayete yazılan aynı klasik yazıyı yazmakla müşteri sorunu çözülmüş,hemen de cevaplanmış olunmuyor.Yetkililere duyurulur. Hem modem ve int.3 ay bedava diye tanıtım yapacaksınız. İnterneti 1.5 ay içinde kullanmak istediğimde internet hizmetini kapatmış olduğunuzu öğreneceğim.Nedeni için bilgi sorduğumda veremeyeceğinizi söyleyeceksiniz.1 hafta önce de cep telefonu için başka operatöre geçerken,adımıza görünen hattın avea-ttnet mobil modem numarasına ait ve borcun da vergiler olduğunu öğreneceğim.Meğer internetin kesilme nedeni; kullansan da kullanmasan da ödemek zorunda olunan vergi yüzündenmiş.Daha ilk aydan 5 TL.lik vergi için internet hizmetini kapatıp bir zahmet bilgi vermemeyi, (hizmet kapanmış diye düşündüğümden) aylarca kapattığınızı düşündüğüm internet için de hala vergi çıkarmayı iyi beceriyorsunuz.Ben de hala sorun çözülecek de annemin numarası Avea'ya geçecek diye bekliyorum:) Ttnet-Avea bıktırıyorsunuz insanları.Avea'ya da geçmekten vazgeçtim.Diğer 2 hattımı da sözleşme biter bitmez başka operatöre taşıyacağım. Bu arada Avea call center'da 15 dk. müşteri hizmetlerine bağlanacağım derken yanlış tuşa bastığım için MMS paketi satın almışım.Telefonu kapatmadan,akabinde bağlanan(15-20 sn.sonra) müşteri hizmetleri yetkilisine durumu anlattığımda MMS paketi iptalini yaptığını ancak bu ay paket ücretini ödemem gerektiğini söyledi! Yaklaşık 4 TL önemli değil ama yaklaşım ve müşterileri TL. olarak görmeniz soğutucu.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön