21 Mart 2013

Ttnet 3G Mobil İnternet Hizmeti Veremiyor!

İpad mini cihazımda kullanmak üzere ttnetten internet paketi satın aldım. Bayinin verdiği simkart cihazıma uygun değildi. Yeni simkart veremedi Ttnet. Onlarca kez telefon ettim, kaç tane bayiye gittim, arada kaç kere Avea'ya gönderdiler. 4440375'i arıyorum beni Avea müşteri hizmetlerine aktarıyorlar. En sonunda bir tane bayiye göndereceğiz dediler ama gönderdikleri simkart eskisinden daha da büyük ve cihazıma uymuyor.

Şunu çok merak ediyorum Ttnet'te acaba nano simkart var mı?

İptal edin diyorum ceza ödersiniz diyorlar. Pardon ama neyin cezası? Alamadığım bir hizmetin, veremediğiniz bir simkatın sorumlusu ben miyim?

Ali 60 Okunma

Cevaplar

  • Ali26 Mart 2013

    TTnet'in bana yapmış olduğu hiçbir bilgilendirme yoktur. Tek söyledikleri Avea'ya gidin. Avea'ya da gittim. Avea müşteri işlemlerini de aradım. Avea tarafından bana söylenen sizin muhatabınız Avea değildir. TTnet ile irtibata geçiniz. ttnet kadar işbilmez, müşterisini rezil edip ortada bırakan bir firma daha görmedim. Benim sorunumu ttnet çözmek zorundadır. Ben ttnet'ten bir ürün aldım. Ürün ayıplı çıktı. Yeni ürün istiyorum vermiyorlar. Ürünü iade ediyorum almıyorlar. Burası Türkiye Cumhuriyeti ve bu ülke kanunlarla idare ediliyor. TTnet'in keyfine göre değil. Özetle ttnet beni mağdur etti. mağduriyetimi gidermesiniz talep ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön