20 Mart 2013

Ttnet 37 Günde Bağlanamayan İnternet!

Bursa_10şubat2013 telefon ve internet için başvuru yaptım 2 gün sonra evime gelip telefonu bağladılar ve bundan bir gün sonra da internetim bağlandı ve ben kullanmaya başladım Sadece 1 gün interneti kullandıktan sonra internetim gitti ve ben 4440375 numarasına arıza kaydı bıraktım en az 15 kere ama bir türlü benim sorunuma çözüm bulunamadı ben de iptal ettirmek için talepte bulundum ve en sonunda beni telekom gençosman'dan aradılar ve davet ettiler gittim ilgilendiler ama bugün 19 mart 2013 ve hala internetim yok. Bugün hattımı iptal ettirdim. Telekom-Ttnet 37 günde benim internet hizmetimi sağlayamıyorsa(sebebi ne olursa olsun) daha da güvenip kullanılacak bir kurum olmaktan çıkmıştır.

Yasin 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön