06 Ekim 2015

TTNET 36 Gündür Gerçekleşmeyen Nakil ve Yanlış Bilgilendirme.

İlkini 31/08/15, İkincisini 28/09/15 tarihlerinde yaptığım nakil taleplerim söz verilen 2-7 gün içinde gerçekleşmemesine ve bıraktığım onca nota rağmen ne bir bilgilendirme ne de gerçekleşen bir nakil işlemi var. Süreç içerinde birbirinden tutarsız bilgiler verildi. Burada karakter sayısı sınırlı olduğundan detaylı yazamıyorum, zaten TTNET sisteminde yeteri kadar açıklama var. Sadece Pendik/Güzelyalı bölge müdürlüğünden bölgemde Tivibu ve fiber optik altyapısı olduğunu öğrendim. Bu nedenle sistem kayıtlarındaki altyapı uygun değildir açıklamasınında yalan olduğunu belirtmek isterim tıpkı diğer sorularıma verilen diğer cevaplar gibi.

Mustafa 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa 06 Ekim 2015

    31/08/15 ten beri inceleme ve çalışmalarınız halen devam ediyor ve bir çözüm bulamadınız. Burada şikayet oluşturma sebebim, ulaşabildiğim her platformda çözümsüzlüğünüzü anlatabilmek. Bugüne kadar konuyla ilgili yaptığınız tek dönüş, ilk sebebi olarak uzun süredir sonuçlanmadığından 2. sebebi olarak sistemdeki teknik arızadan dolayı iptal edilen nakil talebimin 15 TL'yerine 24 TL'lik ücretle yeni nakil talebi oluşturmamı istemenizdi. Bugüne kadar yaptığınız her açıklama birbiriyle çelişkili. Söz verdiğiniz süreyi geçtim 36 gündür çözemediğiniz işlem için özür dileyeceğiniz yerde zamlı tarifelerden yeni talep açmamı istiyorsunuz, iptal sebebi her halükarda sizin sisteminiz olmasına rağmen.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön