31 Ağustos 2013

TTNET 3,5 Yıl Geçmiş Borcu Yeni Bildiriyor!

29.04.2010 tarihinde iptal edilmiş olarak gözüken TTNET hizmetinin borcu tarafıma yeni bildirim yapılıyor ve avukat takibine düşeceği belirtiliyor. Üzerime 4-5 tane abonelik olduğu halde bu tarihe kadar neden bir bildirim yapılmıyor?

56.74 TL ana borcu var ve 34 TL gecikme bedeli gözüküyor. 444 0 375 numaralı hattınızdan abonelik iptal edildiği için bilgi alınamıyor. İlla Türk Telekom merkezlerinden birisine gitmemiz gerektiği belirtiliyor.

Günümüz teknoloji çağında bu nasıl bir ilkel sistem anlamıyorum. İnternet üzerinden her işlem yapılabildiği halde neden böyle birşey için abone merkezlerinde sürünmek zorunda kalıyoruz?
3 yıl önceki borç için hiç mi bilgilendirme tekrarı yapılmaz?

Onur 61 Okunma

Cevaplar

  • Onur 04 Eylül 2013

    Mailime herhangi bir bilgilendirme gelmemiştir. Tekrar bilgilendirme rica ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön