14 Ekim 2015

TTNET 30 Gündür Nakil Ve Tarife Değişikliğini Yapamadı!!

11.09.2015 te nakil ve tarife değişikliği için başvurdum. 30 gün geçti hala nakil işlemini yapamadı. Kaç defa çağrı merkezini aradım iletişim ofislerine gittim sistem beklemede onay vermiyor diyerek işlem yapmıyorlar kullanamadığım telefon için 21 internet için 58 TL fatura geldi. Abonelik sonlandırmak için gittim sistem nasıl bir sistemse beklemede olduğu için kapatma işlemini de yapmıyorlar. Bu devirde bu teknoloji ile sisteme 30 gündür nasıl müdahale edemiyorlar anlayabilmiş değilim.

Ömer 26 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı20 Ekim 2015

    Sorunumuzu anlayıp çözüme kavuşturan Bilecik TTNET müdürlüğünde görevli Sekreter hanım ve Serhat beye teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön