23 Eylül 2013

TTNET 3 Yıl Sonra Gönderilen Fatura!

2010 yılında öğrenim durumumu tamamladıktan sonra TTNET Denizli müdürlüğünden tüm borçlarını ödeyip kapattığım ADSL aboneliğime 3 yıl sonra avukat ihtarlı mektup aldım. İlginç olan ise askerlik sonrası memleketime döndüğümde sürprizle karşılaşmamak için TTNET bayiine uğrayıp, gittiğim bayiide bana o döneme ait yaklaşık 33 TL borç çıkartılmış ve bir sonraki ayın ilk günleri kapatmam dan(ki öyle değil) kaynaklanabileceği belirtilmişti. Hattıma ait son borç olduğu tarafıma bayii çalışanlarınca bildirildi ve o borcuda ödedim.

Gelen mektupta ise belirtilen borç hattı kapatmam dan 2 ay sonrasına ait (!). Hiçbir şekilde ilgililere ulaşamıyor ve geçmiş borç dökümünü edinemiyorum...

Bekir 171 Okunma

Cevaplar

 • Bekir 24 Eylül 2013

  Firmadan dün itibariyle gönderdiğim maile herhangi bir dönüş sağlanmadı.

 • Bekir 24 Eylül 2013

  Kesinlikle almam. Fakat ülke şartları özelleşmeye teşvik edilirken rakip firma yaratılmayıp tekel olmalarına ve piyasa rekabetinin olmamasından dolayı kullanıcıyı çaresiz bırakmakta.

 • Bekir 23 Eylül 2013

  TTnet'in iletişim mailine gönderdiğim mail'in kopyası: Sayın ilgili, Öncelikle geri dönüşünüz için teşekkürler. Cevap mailinizi inceledim ve yeniden yanıt yazma ihtiyacı duydum. Ya sistemleriniz çok kötü çalışmakta yada doğru incelemeleri yapamamaktasınız. Çünkü avukatınız aracılığıyla gönderdiğiniz mektuba müteakiben İzmir/Bostanlı' daki bir ttnet ofisine uğrayarak sözünü ettiğiniz cezai işleme sebebiyet veren ücreti zaten ödemiş bulunuyorum. Ödediğim tutara ait görseli de ekte (757870768 tahsilat numaralı fatura) gönderiyorum. Ayrıca verdiğiniz bilgilerde internet hizmetimin başvurduğum tarihte (28.09.2007) direk açıldığını belirtmişsiniz. Fakat o dönemde port sıkıntıları yaşandığından internet bağlantım 1 ay sonra açılmıştı ve ttnet tarafından o dönem kullanamadığımız ilk ayın faturası da tarafımdan tahsil edilmişti, belirtmek isterim. Buna ek olarak aşağıda belirttiğim faks numarasına aboneliğimle ilgili; - Tüm aboneliğim boyunca ödediğim aylara ait ayrıntılı fatura dökümü, (çünkü online sisteminizde sahip olduğum kullanıcı bilgisiyle girdiğimde herhangi bir bilgiye ulaşamamaktayım) - İlgili hatlara ait (telefon ve adsl) borcu yoktur belgesi’ nin, tarafıma iletilmesini ve artık mümkünse kurumunuzla aramdaki maddi bağın tamamen sonlandırılmasını rica ediyorum. Bekir Han BİÇİM

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Bekir 23 Eylül 2013

  Sorun şu ki firmanızdan bilgi almak imkansız. Devamlı olarak biryerlere yönlendiriliyorum ve sorunuma çözüm olacak açıklama yapacak herhangi bir ilgili ile görüşemiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön