29 Ağustos 2013

TTNET 3 Yıl Sonra Fatura Çıkardı!

180662*** numaralı hizmet aldığım internet hesabımın borcu olduğunu ve ödemem gerektiği 3 yıl sonra bana bildiriliyor üstelik yasal tehditle bana bildirim gönderiliyor. Hani TTNET Türkiye'nin en teknolojik şirketi değil mi? Neden 3 yıl sonra fatura gönderiliyor. Üstelik hizmet kapatılırken bütün borçları kapatmadan üyeliği iptal etmiyorlar.

Ben kapatma işlemimi yaparken bütün borçlarımı ödedim. Bu borcun ne için olduğunu öğrenmek istedim 4440375 müşteri hizmetleri beni bu konuda bilgilendiremedi. Tek çözüm olarak tüketici haklarına müracaat etmekten başka çarem kalmadı.

Vedat 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön