05 Eylül 2013

TTNET 3 Yıl Sonra Borç Çıkarrtılar!

25.01.2011 tarihinde iptal ettirdiğimiz internet aboneliğimize ait ödenmemiş 34.49 tl borç olduğu ve faizleriyle beraber ödenmemesi halinde yasal işlem yapılacağı ve yasal işlem başlatılırsa bununla alakalı bütün masrafları da bizim ödeyeceğimiz yazıyor bu ne demek ne borcu ne faizi anlamış değilim.

Çağrı merkezine şikayetimi dile getirdim. Madem borcum vardı nasıl hattımı ben borcunu ödemeden iptal ettirebildim yada madem borcum vardı bu bana iptal sürecinin ardından bildirilmeliydi yaklaşık üç yıl sonra karşıma tehdit edercesine faizli bir borç çıkmamalıydı. İlgili kişilerin üzerlerine düşen görevlerini itinalı şekilde yapmalarını istiyorum.

Şahin 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Şahin09 Eylül 2013

    ttnet bana geri döndü 34 tl borç için tutar az olması nedeniyle fatura gönderilmediğini belirtti ancak bu fatura 3 sene sonra faiziyle beraber nedense gönderiliyor. bana madem borcum vardı bunu bana bir şekilde bildirseydiniz bende bilseydim ödeseydim dediğimde bana tarafınıza fatura gönderilip gönderilmediğini biz bilemiyoruz diyorlar... bu nasıl bir kurumsallık bu nasıl bir şirket... ben devamlı bir internet kullanıcısıyım tr de sadece ttnet kalsa asla kullanmayacağım paaramı bu kurumsallıktan uzak paragöz insanlara yedirmeyeceğim

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön