05 Eylül 2013

TTNET 3 Yıl Önceki Hattıma Haksız Borç Çıkardı!

Dün TTNET'ten bir yazı geldi, 3 yıl önce iptal edilmiş aboneliğime ait borcum varmış. Bunu ödemezsem yasal takip başlatarak icra ve avukatlık ücretleriyle beraber tahsil edeceklermiş. Çağrı merkezini aradım, bu borç nereden çıktı onların bile bilgisi yok. TTNET'e sormak istiyorum:
Abonelik iptalini Telekom Müdürlüğü'nde sizin belirlediğiniz iptal prosedürlerine göre yapmama rağmen 3 yıl sonra bu borç nereden çıktı? Aboneliği iptal ettikten sonra aynı adreste oturmaya devam ettim. Niye adresime herhangi bir fatura veya borç yazısı göndermediniz. Bu borç bana mı ait yoksa gelirlerinizi ve avukatlık ücretlerini arttırmak için yasal ve prosedürel boşlukları kullanarak haksız yere borç mu üretiyorsunuz?

Mehmet 59 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Eylül 2013

    Gönderdiğiniz mail'de bana ulaşamadığınız yazılıdır. Şikayetimin sonucu veya söz konusu borcun nereden çıktığıyla ilgili bilgilendirme yapılmamıştır. Çağrı merkezini aradığımda konu hakkında bilgi sahibi olmadıklarını söylediler. Şikayetim incelenip sonuçlanmadığı takdirde BTK'ya başvuracağımı saygılarımla bildiririm.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön