02 Eylül 2013

TTNET 3 Yıl Aradan Sonra 26 TL Borç Çıktı!

20.08.2010 tarihinde iptal edilmiş olan internet hattı için 3 yıl aradan sonra 26,75 TL. ödenmemiş borç geldi. Ödemezsem icra takibi yapılacağı belirtiliyor. Ben devlet memuruyum. Sabit ikametgah sahibiyim.

Kaçak değilim. Dahası 3 yıldan bu yana başka bir hesap numarası ile TTET kullanıyorum. Her türlü kampanya ve bildirim için bana ulaşan TTNET acaba eski borç için neden ulaşmadı? Bana ulaşılabilecek telefon güncel adresim güncel. Ben bu işte art niyet olduğunu düşünüyorum. Gerekirse mevcut TTNET hattımı da kapatacağım ama bu borcu ödemeyeceğim.

Sertan 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön