20 Nisan 2013

Ttnet 3' lü Avantaj Tarifesinde Yanlış Bilgilendirme ve Mağduriyet!

3lu Avantaj Kampanyasi Hipernet (20 Mbps) Tarifesinden yararlanmak istediğimi söylemiştim. Görevliler internetin taahhütü olduğundan işlem yapamayacaklarını belirttiler. Telefon babamın üzerine kayıtlıydı. Ben de taahhütü bozabileceğimizi, bu tarifeden yararlanmak istediğimi söyledim. Telefonu kendi üzerime aldım. Hatta o gün paket değişikliği için forum imzalamıştım. 1 hafta sonra, taahhütün bozulmadığı ve bu kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler.

Digiturk kullanıyorduk. Sözleşmeyi imzaladığımız için, bize sunulan avantajlı tarifeyi de geri çevirdik. Bizi yanlış bilgilendiren personellerinizden dolayı, mağdur olmuş durumdayız. Bu maduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

Volkan 512 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 25 Nisan 2013

    Dün itibari ile sorun çözülmüştür. Fakat şunu belirtmek isterim, tamamen tesadüfen oldu bu olay. Derdimi anlatmak için gittiğimde toplam da 4 kişi ile görüştüm. 2 si alabilirsin, 2 si ise alamazsın dediler. En son benim adıma yeni bir hat açıp, öyle halletmeyi deneyeceklerken, orada çalışan bir görevli bizi duydu ve gerek yok şu şekilde halloluyor dedi. Kısacası hizmet içi eğitimlerinizde sorunlar var. Şuan denemelerimi yapabiliyorum. 3 mbit olarak hızım geliyor, belki akk dendir. Fakat 3-4 hafta beni sadece bilgisizliklerinden beklettiler.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön