TTNET 3 Gündür Yaşadığım Sorun.

Elif Nazlı D. |

22.07.2015 tarihinde babamın kullanmış olduğu internet bağlantısının kesilmesi üzerine TTNET müşteri hizmetleri teknik hizmet bölümüne arıza kaydı oluşturduk. O gün gelen sadece bir mesajdı. Arıza talebiniz işleme alınmıştır. Ertesi günü bekledik ve tekrar aradık yine aynı mesaj. Yine aradık yine aynı mesajlar. Bir kişi ilgilendiğine dair geri arama yapmadı. 5 yıldır TTNET internet müşterisi olan 63 yaşındaki babama, müşteri hizmetleri sistemlerinde annesinin kızlık soyadı olmadığını öne sürerek göndermeleri gereken şifreyi göndermediler. 5 yıldır abonesi olan ve yaş itibariyle belki bu saçmalıklarınıza tahammülü kalmamış bir insana üç gündür yaptığınız eziyet değil de nedir?

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  14:14

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 25 Temmuz
  10:26

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.