25 Temmuz 2015

TTNET 3 Gündür Yaşadığım Sorun.

22.07.2015 tarihinde babamın kullanmış olduğu internet bağlantısının kesilmesi üzerine TTNET müşteri hizmetleri teknik hizmet bölümüne arıza kaydı oluşturduk. O gün gelen sadece bir mesajdı. Arıza talebiniz işleme alınmıştır. Ertesi günü bekledik ve tekrar aradık yine aynı mesaj. Yine aradık yine aynı mesajlar. Bir kişi ilgilendiğine dair geri arama yapmadı. 5 yıldır TTNET internet müşterisi olan 63 yaşındaki babama, müşteri hizmetleri sistemlerinde annesinin kızlık soyadı olmadığını öne sürerek göndermeleri gereken şifreyi göndermediler. 5 yıldır abonesi olan ve yaş itibariyle belki bu saçmalıklarınıza tahammülü kalmamış bir insana üç gündür yaptığınız eziyet değil de nedir?

Elif 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön