03 Eylül 2014

TTNET 3 Gündür Teknik Servis Bekliyoruz!

Pazar günü Ankara yaşanan elektrik kesintisinden sonra Tivibu ve internet için kullandığımız modem elektrik almamaya başladı. Müşteri Hizmetleri kayıt açtı, pazartesi günü geri dönüş olmayınca tekrar aradık. Haberimiz olmadan saat 11 için kayıt yapılmış, ki gelen olmadı. Üstüne bir de modem şirketini bizim aramamız gerektiği söylendi. Aradık.

Görevli tamirin 10 gün civarı süreceğini söyledi daha kısa zamanda olması lazım biz boş yere para ödüyoruz dediğimizde bize 260 tl'lik başka bir modem satmaya kalktı. Son 4 günde 4 kere kayıt açtırdık, sosyal medyadan numara bıraktık. Elektrik kesintisi kullanıcı hatası olmadığı için cihazın tamirini değil yenilenmesini istiyoruz.

A 646 Okunma

Cevaplar

 • A 08 Eylül 2014

  Pazardan perşembeye kadar bize modem şirketini aramamız söylendi, perşembe akşamı Türktelekomdan gelen bir görevli tarafından doğru yönlendirme alabildik. Modemimizi, bağlantımızı yapan Türktelekoma götürüp yenisiyle değiştirdik. TTNET Müşteri Hizmetleri sorunumuza çare bulamamak bir yana, neredeyse 260tl'lik "yeni" bir modem almamıza sebep oluyordu. Umarım bir daha TTNET Müşteri Hizmetlerine işimiz düşmez.

 • A 08 Eylül 2014

  Pazardan perşembeye kadar bize modem şirketini aramamız söylendi, perşembe akşamı Türktelekomdan gelen bir görevli tarafından doğru yönlendirme alabildik. TTNET Müşteri Hizmetleri sorunumuza çare bulamamak bir yana, neredeyse 260tl'lik başka bir masrafa sebep oluyordu.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön