22 Nisan 2013

Ttnet 3 Gündür İş Yapamıyorum!

Belediye cad. no=2 Gültepe/Kağıthane'deki ticari işletmemizde dün akşam saat 19:00 dan beri internet kullanamamaktayız. İnternet üzerinden bilet kesim yapan işletmemizde 3 günlük ciro kaybımı nasıl karşılayacaksınız? müşteriye bilet kesemiyorum demenin maliyeti ne olacak? neden ben bu maliyetlere katlanmak zorundayım? sizi tercih ettiğim için mi?

12 Ağustos tarihinde de bir kesinti yaşamıştık. bugün yarın bugün yarın. 4 günlük bir kesintiye katlanmak durumunda kalmıştık. Bu ne biçim iş anlayışı?

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 25 Ekim 2013

    Mağduriyetim uzun sürdü, TTNET aynı hatayı iki defa yaptı, fırsat bulur bulmaz değiştireceğim. Fiber optiğin gelmesini bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön