28 Ocak 2014

TTNET 3 Gündür İnternete Giremiyorum

Taahhütle sınırsız internet kullanıcısıyım. 3 gündür internetim yok. 3 günün sonunda bağlantı sağlanacağı söylendi fakat hala sağlanamadı. Ben internet üzerinden iş yapan birisiyim ve senelik taahhüt karşılığında kesintisiz bu hizmetten yararlanacağını taahhüt ettim. Fakat onların bana söylediği kesintisiz interneti alamıyorum. Ben hizmet almayı reddetsem benden cayma bedeli isteyecekler, onlar hizmet vermekten caydıkları durumda onların bana ödeyeceği bedel yok mu?

Ayrıca müşteri hizmetlerini arayıp durumu ifade ettiğimde "Size verecek cayma bedelimiz olamaz, kablolar çalınmıştır bunda biz ne yapalım" dediler. Hatta "Oldu canım kabloların başına nöbetçi tutalım" bile dediler.

İyi mi böyle?

Feridun 59 Okunma

Cevaplar

  • Feridun09 Şubat 2014

    Emin olun şeçeneğim olmadığı için bunlardan hizmet almaya devam ediyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön