01 Nisan 2013

Ttnet 3 Gündür İnternet Yok Kimse İlgilenmiyor!

29/03/2013 den bugüne halen evde int. yok 3 gün önce arıza bildirimi yaptım hala bir sonuca ulaşamadım. En son dün 31/03 aradım yine aynı cevap halen altyapı kontrolleriniz devam etmekte dedim ki neyi kontrol ediyorsunuz söyler misiniz uzunca bir süre beklettikten sonra altyapı kontrolleri yapılıyor gibi mantıksız bir cevap geldi dedim ki ana hatlardan yada modemden ise söyleyin modemi değiştirelim sonrasında da akşama kadar size dönüş yapılacak dendi fakat ne arayan var ne de internette bir düzelme. Ttnet'in bu ilgisizliği ve müşteri temsilcilerinin yetersizliği oldukça şaşırtıcı..

Merve 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön