20 Mart 2013

Ttnet 3 Gündür İnternet Bağlantım Yok!

İddia-ganyan bayii sahibiyim. Yaklaşık 3 gündür bağlantı sorunlarım nedeniyle makinalarımın bağlantı sorunu yaşaması nedeniyle mağdurum. 3 gündür dükkanı açamıyorum bağlantı sorunlarımın giderilmesi için 3 gündür gece gündüz Türk telekom yetkililerini arıyorum ilgilenen yok devamlı olarak başka kişi ve kurumlara aktarılıyorum. Günlük zararımı saymıyorum bile. Bu mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini rica ediyorum.

Asker 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön