09 Aralık 2013

TTNET 3 Aydır Nakil İşlemlerimi Yapmadılar!

TTNET internet hizmetimi atamam nedeniyle Nevşehir/Ürgüp'ten Ağrı/Taşlıca'ya taşıttım. Hattım ağrıya geldi fakat hala bulunduğum binaya gelmedi. Defalarca müşteri hizmetlerine şikayet belirttik.

Ağrı TTNET genel müdürlüğüne şikayet belirttik ama hala hiçbir şekilde çözüme ulaştırılamadı. Koskoca TTNET'in bahanesi çok komik ve de hat yokmuş bulunduğum binada ne zaman gelir dediğimizde bekle ya işin ne diyen bir yetkili var.

Yaklaşık 3 aydır hizmeti alamıyoruz fakat faturası hala geliyor. Yapacakları şey bir kablo çekmek direkten ve direk hemen binamızın yanında ayrıca yandaki binada internet hizmeti var. Bu kadar mağdur olmamıza rağmen buradaki teknik ekip resmen alay eder gibi işin ne diyebiliyor.

Tahsin 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön