03 Ekim 2013

TTNET 3 Aydır İnternete Bağlanamıyorum!

Daha önce Ultranet internet kullandığım şirket hattımda ki internet hizmetini ev telefonuma nakil ettirdim (Bu işlem 2 ay dan uzun sürdü!) Şuan evimde hala internet yok! Gerekçe olarak ev telefon hattımın Ultranet hizmetini kaldırmadığı paket değişikliği yapmam gerektiği söylendi. TTNET müşteri hizmetlerini arayarak bu isteğimi dile getirdim fakat taahhüt olduğundan paket değiştirilemeyeceğini söylediler.

Bana var olan pakette hizmet veremiyorsunuz ve paketi de değiştirmiyorsunuz bu durumda ne yapmam gerekecek? Evimi Telekom santraline yakın bir yere mi taşımam gerekiyor? Hattı iptal ettirmek istediğimde 500 TL civarı bir ödeme çıkartıyorlar. Hukuki yoldan hakkımı arayacağım!

Ertuğrul H. 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi05 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön