23 Eylül 2013

TTNET 3 Aydır Fiber Bağlayamadılar!

Binada kablo uyumsuzluğunu tespit etmek için beni 1 ay bekleten TTNET, uyumsuzluk giderildikten sonra sonra interneti bağladı. Her şeyi biz yaptık, sadece gelip modemi bağladılar. 24 saatte internet gelir dediler, 10 gündür gelmedi.

Yaklaşık 8 aydır fiber kullanıcısıyım, yaklaşık 6 ayında interneti kullanamadım.

Bekir 60 Okunma

Cevaplar

 • Bekir25 Eylül 2013

  Az önce müşteri hizmetlerini aradım ve borcundan dolayı internetin kapalı olduğunu söylediler. 3 aydır evimde internet yok, 3 ay boyunca fatura gelmiş ve daha eve interneti bağlamadan borçtan kapatımış. BOŞ BİR FİRMASIN TTNET.

 • Bekir24 Eylül 2013

  Halen tarafıma bir bilgilendirme yapılmadı ve sorunum çözülmedi. Gönderdiğiniz mail içeriğinde de sadece size bilgilendirme yapacağız demişsiniz. Bugün TTNET'ten nakil işleminin tamamlandığı yönünde bir mesaj aldım ancak hala internet gelmedi.

 • Bekir23 Eylül 2013

  Ben bana bilgilendirme yapılmasını değil artık sorunun çözülmesini istiyorum ki halen tarafıma bir bilgilendirme yapılmadı. Müşteri hizmetleriniz üzerinden açtığım şikayet kayıtları da her zamanki gibi cevapsız kaldı.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön