19 Mart 2013

Ttnet 3 Aydır Çözülmeyen Kopma Ve Hız Sorunu!

Telefonla defalarca müşteri yetkilisi kişilerle konuştuk. Hattımıza ait santralde bakım yapılması gerektiğini ilettik. Ancak kimse ilgilenmiyor! Problemimiz şu şekilde: Hattımızı normal hıza çıkarınca kopmalar yaşanıyor. Kopma sorunuyla ilgili arayınca hızı düşürüyorlar. Kopma olmuyor ancak doğru düzgün sayfa bile görüntüleyemiyoruz. Hız sorunuyla ilgili arıyoruz hızı tekrar yükseltiyorlar sonra tekrar kopma sorunu, bu döngü böyle devam ediyor.

Ve sorunu anlatınca kimse çözüm üretmiyor. Biz faturalarımızı eksiksiz ödüyoruz. Ama hizmet alamıyoruz. Son çare buraya yazdık bakalım ne olacak. Ekte hattımızın hızı çok yavaş dedikten sonraki değer = 2 Mbit Ücretini ödediğimiz hız = 8 Mbit!

Ener 37 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ener21 Mart 2013

  Günlerdir bitmek bilmeyen bekleyişlerimiz devam ediyor.... TTnet kullanmamak için bir neden daha !....

 • Ener20 Mart 2013

  Hep aynı cevap. Bu şikayetin ne anlamı varki o zaman ? Telefonda da aynı palavralar söyleniyordu burda da aynı. Dünden beri bekliyoruz. Mail attım defalarca müşteri hizmetlerini aradım, burdan şikayet ettim. Ne yapalım illa bunu iptal mi ettirelim? Kopyala yapıştır herkese aynı cevap !... Ödemelerimizi aksatmıyoruz, bizden ödemeyi tam alıyorsunuz ama hizmet eksik... Adalet nerde ? Burası iş yeri ve işimiz aksıyor. Sektörden tanıdığımız herkese TTnet hizmetlerini anlatacağımızdan emin olabilirsiniz...

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön