30 Nisan 2013

Ttnet 3 Aydır Almadığım Hizmet İçin Fatura Kesmeye Devam Ediyor!

Kasım ayından bu yana Müş. hizmetlerine gönderdiğim 5 şikayet kaydına ve 3 ay önce Tükoder ile hazırlayıp gönderdiğimiz şikayet mektubuna yanıt verilmesi ve gereğinin yapılması şöyle dursun aylardan bu yana limitsiz-yalın paketin faturası 80 TL den aşağı gelmiyor. Şikayetlerime sağlıklı hiçbir yanıt verilmemesinden ve başka konulardan dolayı ödeme yapmayınca interneti kestiler yaklaşık 3 aydır kapalı. Şimdi soruyorum:

Taahhüdüm olmadığı ve internetim kapalı olduğu halde almadığım bir hizmetin ödemesini hem de fahiş bir fiyatla yapmamı nasıl bekliyorlar? (İnternetin kapalı olduğu aylara ait gönderdikleri Mart ayının faturası 83, Nisanın ki 86 TL) İnternet için kim böyle bir fatura ödüyor?

Nihan 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön