23 Eylül 2013

TTNET 3 Ay Hesap Dondurma!

Ben TTNET ve Türk Telekom 20 aylık kullanıcısıyım. Abone olurken istediğim zaman 3 ay dondurabileceğimi söylemişlerdi, ki gerçekten de böyle bir hakkım varmış. Yalnız önceki yaz hakkımı kullanmak istediğimde henüz indirimli hesap olduğu için hakkımı kullandırtmadılar. Haklı olabilirler deyip üzerine gitmedim.

Bu yaz bu hakkımı kullanacaktım, yalnız yazdan önce beni arayıp bana özel tarifemi yükseltmeyi ve birazda fiyat artırmayı önerdiler küçük bir fark olduğu için kabul ettim. Daha sonra yazın başında hattımı kapatmak istediğimde bu tarife değişikliği sebebiyle taahhüdüm uzadığını söylediler. Yani 20 aylık aboneyim 2 senedir yazın hattımı kapatamıyorum.

Hüseyin 118 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 03 Mayıs 2014

    ulaştık dediklerine bakmayın. arayıp kusura bakmayın elimizden bir şey gelmiyor diyorlar :)

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön