26 Mart 2013

Ttnet 2,5 Yıl İnternet Hızım 8 Mbps'i Hiç Görmedi!

Ttnet'i tam 2.5 yıl kadar anlaşmamız gereği kullandık. 8 Mbps olan hızı 3 ü çok nadiren geçti ve zaman zaman 2 yada 1'lere bile düştüğünde müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek sorunu gidermeye çalıştık. Başvurduğumuzda sorun kalmadı ama sorunumuz asla sürekli giderilmedi. 2,5 yılın sonunda interneti geçen ay kapattırarak başka bir hatta geçtik. Ayrıca cazip tekliflerle de kota arttırıp sizin bir üst kotaya geçmenizi sağlayarak bir şekilde esir ediliyorsunuz.

Berna 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön