14 Eylül 2013

TTNET 2.5 Sene Öncesine Ait Fatura Çıkardı!

21. 02. 2011 tarihinde iptal edilmiş olan 189974**** hesap numaralı TTNET hizmetinize ait gecikme bedeli hariç ödenmemiş fatura toplamı 66. 77 liradır diye bir bildiri geliyor ve elime son ödeme tarihinde yani 13. 09. 2013 tarihinde ulaşıyor bu bildiri. Tabi ki şaşırıp kalıyorsunuz. Bu nasıl olur diye soruyorum.

2. 5 sene nasıl haber verilmez bu borç sorasında avukatlık ücreti vs çıkarılır aklım almıyor. Böyle kurumsal bir firmanın hali hazırda müşterisi olduğum bu firmanın bunu kendi hatası olarak görmesini bekliyorum. Ödemeyi yapmayacağımı belirtmek isterim. Şayet ödemeyi yapacaksam da tekrar bu firmayla çalışmayacağımı da önemle hatırlatırım. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Erman 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön