19 Eylül 2013

TTNET 25 Dakika Geciken Faturaya 3,41 TL Gecikme Bedeli Aldı!

TTNET'in internet sayfasının açılmamasından kaynaklanan kendilerinin sağladığı internetin kötülüğünden dolayı 25 dakika geç yatırılan faturada 19 TL hizmet bedeli ve 3.41 TL gecikme bedeli alınmıştır.

Bu alınan fazla paranın TTNET'in kendi internet hatasından dolayı olduğunu vurgular ve geri ödemesi yapılmaması durumundan hakkımı tüketici hakları ve diğer hukuki yollar ile arayacağımı belirtirim. Müşteri temsilcisi ile konuşmalar kayıt edilmiştir kanıt olarak gösterilebilinir.

Caner 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön