03 Ekim 2014

TTNET 24 Mb İnterneti 3 Mb Olarak Kullandırıyor.

Bundan sonrası BTK olacak. 24MB'a kadar denen internet ara ara 3-4 MB arasında dolaşıyor. Bir de Müş. Hiz. "modemi resetle", "dns ayarla", "hızınız normal görünüyor", "modem firmasını ara" gibi laflar ediyor. Sorun belli. Hattı max kapasitesinden fazla kişiye paylaştırıyorlar, hız bölünüyor. Sorun DNS olsa bazen mi olur? Modem resetleme ile ilgili olsa düşen hız resetlemeden geri yükselir mi? TTNET'ten test için geldiklerinde hızın normal çıkması bir şey ifade etmeyecek, çünkü sürekli değişiyor. IP de dahil olmak üzere düştüğü dönemlerin ekran kaydını alır Tüketici Hakkıma göre fesh ettiririm sözleşmeyi. Başka firmadan "8MB'a kadar" kullandığımda 8 MB aldım, buradan 24 MB'a kadar aldım gelen 3.

Mehmet 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön