16 Mart 2015

TTNET 24 MB Fiber İnterneti 8 MB Olarak Kullanmak Zorunda Kalıyorum.

Bir süredir TTNET internetin yavaş (8 MB) olduğunu fark edince hız testi yaptım ve özellikle akşamları ve hafta sonları hızın çok fazla düştüğünü gördüm. Yani bu demek oluyor ki santral bu yoğunluğu kaldıramıyor ve bizim internetimizin hızlarını düşürüyorlar. Bizi de saf zannediyorlar ve müşteri hizmetleri sürekli bir problem olmadığını, eğer problem varsa bende veya apartmanımda olduğunu söylüyor.

Eğer öyleyse neden ölü saatlerde (mesela sabah 06:00) 22 MB oluyor?

TTNET'e not: Tüm şikayetlerin altına hemen şikayetinizle ilgileniyoruz mesajı yazıp cevaplamış olmuyorsunuz. Önemli olan sorunun çözülmesi.

Doğan 162 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön