07 Ocak 2015

TTNET 24 Aylık Taahhüt Yapmış ve Aboneliğimi İptal Edemiyorum.

TTNET başvuru noktasından genç kampanya 12 aylık taahhütlü pakete başvurdum. İnternetim açıldı fakat başvuru noktasındaki elemanın adresi eksik yazması nedeniyle internete 1 hafta geç bağlanabildim. Başvuru noktası taahhütnameniz daha gelmedi, geldiğinde biz sizi ararız taahhütname imzalatmak için dedi.

Fakat 20 gündür kimse aramadı. Dün abonelik bilgilerimi kontrol ettiğimde genç tarife 24 ay taahhüt yapıldığını gördüm. Başvuru noktasına gidip durumu belirtmeme rağmen hatalarını kabul etmeyip bir de kabaca tavırlar sergilediler. Şu anda benim imzaladığım hiçbir taahhütname yok ve sistemde 24 ay taahhüt görünüyor.

Emrah 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön