22 Ocak 2014

TTNET 22 Gündür İnternet Bağlantısı Yok!

Yaklaşık 22 gündür internetim yok 444 0 375 i arıyorum modem kurulumu yapıyoruz fakat IP almıyor defalarca aradım defalarca arıza kaydı bıraktım bir kere teknik ekip gelip kontrol etmedi. Modemi Sentim Bilişim'e gönderdim bütün arayüzler güncellendi kullanılabilir raporu ile geri gönderdiler. TTNET'i yine aradım başka modemden kurulum gerçekleştirmeyi denedik fakat yine IP almıyor sıkıldım artık bu işten teknik ekibin gelmemesi çok ilginç son demler artık mahkemeye vereceğim!!

Defne 72 Okunma

Cevaplar

 • Defne30 Ocak 2014

  33 gün oldu NERDESİNİZ YETEEEEERRRRR ARTIKKKKK BIKTIM SİZİN HİZMET KALİTENİZDEN !!!!!!!!!!!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Defne22 Ocak 2014

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak yapabilirsiniz mi? 23 gündür arıyorum nerdesiniz peki o kadar kayıtlar açılıyor ne yaptınız peki size soruyorum !!!

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön