20 Ekim 2014

TTNET 22 Gündür Bağlanmayan İnternet Hattı!

25.09.2014 tarihinde çağrı merkezi aracılığı ile İnternet bağlantısı başvurusunda bulundum. Bağlantının 3-15 gün içinde bağlanacağını bildirdiler. 26.09.2014 tarihinde modem ve evraklar kargo ile tarafıma iletildi, bende aynı gün imzalamam gereken evrakları geri gönderdim. Aradan 15 gün olan yasal süre geçmesine rağmen bağlantım gerçekleşmedi.

Bu süre boyunca her gün çağrı merkezini arayarak bağlantı talebimi ilettim. En sonunda şikayet kaydı oluşturdum. Fakat buna da bir cevap veren olmadı, yine çağrı merkezine sorduğumda konu ile bilgi verilemediğini, şikayetin çözüme ulaşmasının bir süresi olmadığını öğrendim. TTNET, ya benim bağlantımı biran önce yapın yada başvurumu iptal edeceğim.

Kenan 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön