13 Eylül 2013

TTNET 21 Gündür Nakil İşlemini Gerçekleştiremiyor!

İstanbul Üsküdar'dan Maltepe'ye taşındım (5 ağustos), telefon ve internet sürekli aramama vs rağmen 17 günde nakledilebildi (22 Ağustos); Tivibu ise internetin naklinden sonra 21 gün geçti hala nakledilemedi(12 Eylül). Defalarca aramama, arıza kaydı bırakmama karşın, rahat bir şekilde "inceleniyor, beklemek durumundasınız" türünden tavsiyeler alıyorum. Buna karşın 17 gün çalışmamış olan internetim için tam ücret kestiler.

Aynı şey 40 gündür çalışmayan Tivibu'm için de geçerli. Kesinlikle uzak durulması gereken bir firma. Taahhüdüm olduğu için hattı ve Tivibu'yu kapatamıyorum. Müşteri hizmetleri ile bir sorun çözülebileceğini ummamalı.

Barış 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön