Ttnet 2012 Haziranda Kapattığım Aboneliğe 2013 Yılına Ait Fatura Geldi!

Duygu D. |

2012 Haziran ayında internetimi kapattırmış olup daha sonrasında (aylar sonra )kapattırdığım internet için 3.25 TL tarafıma fatura çıkarıldı. Zaten interneti kapatabilmek Ttnet'ten kurtulmak adına (zaten borç var ise kapatmak mümkün değil) ben bu parayı yatırdım Ttnet ve Türk telekom dan aldığım Borcunuz Yoktur yazısına istinaden şimdi tarafıma 3. ve 4 . kez 0. 25 tl olarak fatura çıkarılmış.

Ttnet'ten kurtulabilmek için daha ne yapmam gerekiyor? Ben bu şekilde rahatsız edilmekten artık sıkıldım. Bu mail dikkate alınmasını, alınmaması durumunda hukuki yollara müracaat edeceğimi bildirmekteyim.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu D.
  24 Nisan
  11:57

  tarafıma sadece aşağıdaki mail iletilmiştir.Ben burda bir çözüm göremiyorum.??? sanıyorumki TTNET problemin ne olduğunu henüz anlamamış. anlaşılmayan bir durum olduğunuz sanmıyorum.

  Değerli Müşterimiz,
  www.sikayetvar.com üzerinden TTNET ’e iletmiş olduğunuz 1**********ADSL Hizmet Numarasına (sabit telefon numarası üzerindeki ADSL aboneliğinize) ilişkin probleminiz için araştırmalar devam etmektedir.

  Araştırmalarımız sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir.

  Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET ’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,

 • 23 Nisan
  18:12

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Duygu D.
  20 Nisan
  12:53

  daha öncede tarafıma aynen' şikayetiniz ile ilgili dönüş yapılacaktır' dendi ancak dönüş kesinlikle alamadım.ttnet tanıtımı reklamları vb şeyler yüzünden sürekli arayanlar şikayet oldumu dönüş yapmaktan acizler. ayrıca bugün,tarafıma uzun süredir dönüş olmadığı için ben aradım .görüşmüş olduğun N. hnm ezberlemiş gibi sürekli aynı cümleleri kuruyor.daha önceki şikayetlerimin olumsuz sonuçlandığını ben kendisinden öğrendim. TTNET in tacizlerinden zırtpırt borcunuz var ödeyin maillerinden ve msjlarından sıkıldım.gecikme bedeli olarak bana çıkarttıkları 0.25 TL nin neyin gecikme bedeli olduğunu ya bana açıklasınlar. ben kapatma işlemi gerçekleştikten aylar sonra geçikme bedelini bulunduğum bölgedeki şubeye yatırdım. 0.25 tl neyin gecikme bedelidir. bana sakız gibi yapışan TTNET ten kurtulmak istiyorum.

 • 20 Nisan
  12:22

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.