04 Eylül 2013

TTNET 2011'de Kapattığım Üyeliğe Borç Gönderdi!

2011 Yılında Kapatılan internet bağlantım için 2013 yılında borç çıkarılmıştır. Ayrıca bunca zamana kadar herhangi bir borç bildirimi yapılmamıştır. Söz konusu borç içinde ödeme noktası olarak Türk Telekom Müdürlükleri ödeme kabul etmektedir. Nasıl bir düzendir anlayamadım.Telofon hattımı da kapatıp her ay ömrüm boyunca TTNET borcum var mıdır, kapatılan bir hattım vardır diye dilekçe yazacağım.

Şuayip 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön