06 Eylül 2013

TTNET 2010 Yılında Kapatılan Hattın Borcu Çıktı!

Sayın Yetkili tabii bulabilirsek. Eşim tarafından 2010 yılında satın alınan internet 2010 yılının 11 ayında kapatılmıştır. Fakat 1 ay önce ödemesi var denilip bizden gecikme faiziyle birlikte ödeme isteniyor. Öncelikle eşim adına bu hattan sonra aynı telefon hattına bağlı 2 kez internet açıldı bu zamana kadar bilgi verilmeyen bir gecikme faizi kabul etmeyip sadece faturayı ödemek istediğimizi ileteceğimiz bir muhatap bulamıyorum.

Türk Telekom müşteri hizmetleri ve hatta bayileri bile birbirlerine atıyor. Yarın Türk Telekom' a dilekçe ileteceğim buradan da bir şey çıkmazsa tüketici hakları ve avukatıma ileteceğimizi belirtmek isterim. İlgililerin bir an önce bizi duymalarını rica ederiz.

Elif 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Elif 07 Eylül 2013

    Sayın İlgili Halen bir dönüş tarafıma yapılmadı. Ttnet te maalesef bu yaşadığım 2. Problem ve muhattap bulmak oldukça güç. .. Ttnet te olan internetimi de en kısa sürede kapattıracağım. Müşteri memnuniyeti asla düşünülmemektedir

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön