04 Eylül 2013

TTNET 2009 Yılında Kapattığım Aboneliğe Borç Çıkardı!

2009 Ekim ayında Denizli'deki evimde kullandığım internete ilişkin aboneliğimi aynı ay içinde iptal ettirdim. Daha sonra İzmir'de yeni bir abonelik edindim. 2009 kasımından beri bu aboneliğime ilişkin faturalarımı da kesintisiz olarak ödedim ancak 02.09.2013 tarihinde 2009 ekim ayına ilişkin olarak 29.00 TL ödenmemiş faturam olduğu ve faiziyle birlikte tahsili istendiği ödemezsem hakkımda icra takibi işlemlerine başlanacağının söylendi.

Bu nasıl bir sorumsuzluk ki iptal olan aboneliğe ilişkin bir borç çıkarıyorsunuz? elinizde her türlü bilgisi olan aboneliği devam etmekte olan kişiye 3-4 yıldır ulaşamıyorsunuz bir de sıkılmadan faizi ile birlikte tahsilini istiyorsunuz.

Fatma 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön