06 Eylül 2013

TTNET 2009 Tarihinden Kalma Borcumuz Varmış!

Yıllar önce TTNET'in internet performansı ve fiyatı yüzünden kapatma kararı almıştık. Ortada ne bir borç ne de başka bir şey yokken TTNET yıllar sonra yaklaşık 50 lira borcumuz olduğunu ve onu da yıllardır ödemediğimiz içinde faiziyle ödememiz gerektiğini söylüyor.

Bunu da ödemezsek icra takibi başlatacağını belirttiler. Benim anlamadığım şey bu kadar büyük bir firma ortada ne bir taşınma ne bir telefon değiştirme yokken üstelik borç bile yokken 4 sene içinde bunu bildirmezler üstelik arada kampanya var diye arıyorlar ama!

Bunun gibi büyük bir firmayı kınıyorum yaptıklarının hiç adil olmadığını ve insanların hakkını yediklerini düşünüyorum, ses çıkaramayan tabi ki paşa paşa ödüyor.

Erol 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön