13 Eylül 2013

TTNET 2007 Yılında Borçsuz Kapattığım Aboneliğe 100 TL Borç Çıkardı!

2007 yılında kapatmış olduğum TTNET hattıma olan borcumun hepsini kapatmama rağmen hatta 13 gün sonra gelen faturayı son fatura diye bana söyleyip yatırmama rağmen ödediğim tutar ödendi gözükmüyor. Bana tam 6 yıl sonra faizi ile birlikte 100 TL borcunuz var ödemezseniz mahkeme ve avukat ücretleri size aittir diye yazı geliyor.

TTNET'i arıyorum evet borcunuz var ama Türk Telekom ilgileniyor bunla diyor bizle alakalı değil diyor evrak saklama süresi 5 yılken ben ödediğim makbuzu nasıl ispatlayacağım aradan 6 yıl geçmiş ve bu haraç kesilen parayı ödemeyeceğim çünkü ödedim ve bana aradan 6 yıl geçtikten sonra bunu kabul etmiyorum lütfen bunu araştırın.

İbrahim 87 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 11 Şubat 2014

    geri dönüş hala olmadı aran kaç ay geçmesine rağmen

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön