29 Nisan 2013

Ttnet 20 Yıllık Kabloları Değiştirmiyor!

Evimiz yapıldığından beri hala aynı kablo hattı kullanılıyor. Evimiz 3 katlı ve şahsımıza kayıtlı ancak zamanla oksitlenme yapan kablolar özelliklerini kaybettikleri için bunların değişmesi gerekiyor. Sorunu belirtip eve yetkili biri geldi kapımıza 12MB'e kadar neti destekliyor fakat pratikte 2MB kullanıyoruz tabiki hatların eski olmasından dolayı. 8 MB parası verip 2 MB kullanmak zoruma gidiyor fakat Ttnet bu konuda hiçbir sorumluluk üstlenmiyor.

Melih 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön