10 Mayıs 2013

Ttnet 20 Mbsp'lik Fiber Hattan 30 Kb Hız Çözüm Yok!

129470113 şikayetim sistemde mevcut. Ttnet bana çözüm olarak şikayetime cevap verdi verdiği cevap şikayetiniz alınmıştır, İlgili Birime Aktarıyorum... belki 20 kere 444 0 375 ttnet müşteri hizmetlerini aradım problemin kaydını alıyorlar sağ olsunlar fakat problemi çözmeden işleri kapatıyorlar. Cevapları da sinir bozucu probleminiz giderilmiştir. Ancak müşteri hizmetleriyle görüşüldüğünde nedense sürekli problem gözüküyor. Taktikleri caydırmak olsa gerek

Satın aldığım pakette tivibu ev de bulunmakta ancak gönderilen teknik personel kutuyu alıp gitti yerine getireceğiz dedi ve bir daha tivibu ile ilgili haber alınamadı.

Verilmeyen hizmetin bedelini istemekten çekinmeyin sakın. Şirket prensibi nede olsa!

Ahmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet22 Mayıs 2013

    kullanmadığım internetin bu günde faturası gelmiştir.bu nasıl bir çiftliktir arkadaş hizmete gelince yoksun paraya gelince atmaca!

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön